MERT TEKNOLOJİ

Dokunmatik ekran tamirinde uzmandır.

Orijinal Yedek Parça

Teknik Servisimizde sadece orijinal yedek parça bulunmaktadır.

HTC Şarj Aletleri

HTC şarj aletleri orijinal olmalıdır.Bizden temin edebilirsiniz.

HTC Yazılım Yükleme

Türkçe yazılım yükleme,sim kilit açma,güvenlik kilidi kırma gibi işlemler uzmanlarımızca yapılmaktadır.

HTC Batarya Orijinal olmalıdır

HTC PİL STOKLARIMIZDADIR.

 

Monthly Archives: Ocak 2016

HTC One A9 fotoğraf -kamera inceleme

Gerçek bir fotoğraf sanatçısının elinde nasıl performans gösterdiğini görmek ancak bir proesyonelden yardım alarak olacaktı.Bir HTC One A9 u Mete ye ulaştırdık. Mete’nin resimleri kötü olmamakla birlikte  One A9 kameranın özellikleri ve daha fonksiyonel çalışması için bize bazı önerilerde bulundu.

Ayrıca HTC One A9 ile yapabileceğiniz  en iyi fotoğraf çekme hilelerini bizimle paylaştı.
Fotoğraf Temelleri

Fotoğraf her zaman yaratıcılık gerektiren bir sanat  olarak tanımlanmıştır. Akıllı telefonların icadı ile, fotoğraf daha kolay ulaşılabilir bir meta oldu ve herkes fotoğrafçı olma potansiyeline sahip oldu.
Bir fotoğraf çekmek için yetenek ikinci planda kaldı.Tek yapılması gereken anı yakalamak olacaktır. Öğrencileriylede iyi ilişkiler kuran Mete çoğu zaman onlara ” asla incelemeden paylaşmayın” diyor. Çoğu zaman, onların motivasyonu daha iyi bir resim çekmek olduğu için onu dinliyorlar.

Özetle:
Konu nedir?
Işık kaynağı nerede
Arka plana dikkat
Bir perspektif seçin
Estetik nedir ?  şeyi bilin

Mobil Fotoğrafçılık İpuçları

Öncelikle, mobil fotoğrafçılık çünkü en iyi kamera sizinle biri olduğu fikrini popüler olduğunu biliyoruz. Sadece bu yüzden her zaman sizinle birlikte var en iyi kamera da telefon ve el bilgisayarı olduğunu olur. Bir kamera, bir mobil karanlık oda ve işinizi sergilemek için bir yol: Kamera donanımlı akıllı telefonlar henüz başka bir yerde mevcut değildir bir kaç unsurlar içermektedir.
En iyi kamera yanınızda biri olsa bile, akıllı kameralar sınırlamalar var. Minik: Bu akıllı kameralar minik sensörler sadece olduğunu anlamak önemlidir. Onları alarak kişi doğru olarak akıllı telefon kamera kullanmak nasıl anlar ne zaman, aslında, onlar iyi görüntü yakalamak, günlük fotoğraf çekimi için iyiyiz, ve. Olduğu söyleniyor, burada (belki ekli bir telefon ile bir kamera dedi iyidir ya) akıllı telefon kamera kullanırken kulak vermek bazı genel ipuçları.
Fotoğraf makinesi ile Büyütmek etmeyin, ayaklarınız Büyütmek
Kamera titremesini Anlayın
Senin flaş kullanmayın
İstediğiniz uygulamaları kullanmak ve kendi stilini oluşturmak
İyi eğlenceler
htc-17
HTC One A9 Kamera

Selfie, Otomatik Kamera, Panorama, Slow Motion, Hyperlapse ve gerçek zamanlı video gibi biri A9 kamerada birden çok  çekim modu vardır.
Selfie: Bu her zaman popüler özçekim  için kullanılır. Unutulmaması gereken bir şey size daha yumuşak bir görünüm oluşturmak için Odağı ayarlamaktır.”Canlı Makyaj” olarak adlandırılan Selfie modu içinde bir özellik açabilirsiniz.
Otomatik Kamera: kullanılabilir olduğunu ışığa göre en iyi ayarları seçecektir.Otomatik Kamera içindeki ayarlardan bir video benzer vuruyor kısa patlama modu. Bu mod size daha az denetim sağlar, ancak enstantane için çok hızlıdır.
Panorama:Bu bir büyük görüntü  için izin verir. Ayrıca bir yatay kılavuz çizgisi vardır.
Slow Motion: Bu eylemi yakalamak için daha yavaş bir kare hızında  video moduna sahip.
Hyperlapse: Timelapse bir sahneyi çok hızlı yakalamak demektir. Bir hyperlapse videoyu çektikten sonra beğendiğiniz video hızını ayarlayabilirsiniz.
Gerçek zamanlı video: Bu üç video modları üçüncü ve video yakalama “normal” modu. Bu temelde gerçek zamanlı olarak görüyorsanız ne yakalar.
htc-2
WB 2300K, Uzm -1.3, ISO 100, 1/3759 Perde. Odak Sonsuz
Bu dizinin bir sonraki yazı, Brad Pro Mode bazı ayarları yıkar ve seveceğim bir fotoğraf çekmek için her nasıl kullanılacağı için ipuçları veriyor. Gelecek hafta bunun için bir göz uzak tutun!

PDF24    Send article as PDF   

HTC One X9 Servis işlemleri

HTC One X9 Servis işlemleri

www.pdf24.org    Send article as PDF