MERT TEKNOLOJİ

Dokunmatik ekran tamirinde uzmandır.

Orijinal Yedek Parça

Teknik Servisimizde sadece orijinal yedek parça bulunmaktadır.

HTC Şarj Aletleri

HTC şarj aletleri orijinal olmalıdır.Bizden temin edebilirsiniz.

HTC Yazılım Yükleme

Türkçe yazılım yükleme,sim kilit açma,güvenlik kilidi kırma gibi işlemler uzmanlarımızca yapılmaktadır.

HTC Batarya Orijinal olmalıdır

HTC PİL STOKLARIMIZDADIR.

 

htc one m8 m9 m7 teknik servisi


htc one m8 m9 m7 teknik servisi
htc one m8 m9 m7 teknik servisi
htc one m8 m9 m7 teknik servisi

www.pdf24.org    Send article as PDF   

20 Responses to htc one m8 m9 m7 teknik servisi

 1. fasih diyor ki:

  Tasarımını , meselesiz hassasiyetini ve elinizde inanılmaz bir telefon meydana gelmesinin verdiği duygusu çok sevdik .

 2. fenni diyor ki:

  Özellikleri de çok iyi fakat tabiki zaman geçtikçe çok daha üst seviye telefonlar çıkıyor . Bunların gölgesinde kalması çok yazık .

 3. oğultekin diyor ki:

  Garantili meydana gelmediği amaçlı de gönderemedim servise bununla beraber göndersem telefon bir ay falan kalsa o aşamada kullanabilecek yabancı telefonu nerden bulacam . Süper bir telefon ama halk patır patır telefonlarını düşürüyor bir birşey olmuyor , ben ilk defa düşürdüm telefonumu hasar meydana geldi . Benim salaklığım da olsa ( kılıf kullanmam gerekirdi ama telefon o civarı dekoratif ve kasası güzel ki kılıflar cidden bozuyor bu görüntüyü ) bilhassa ses ile ilgili bu gibi bir hasar olmaması gerekirdi benim düşünceme yönelik .

 4. oğuz diyor ki:

  Blink Feed her biri amaçlı olmayabilir ve kamerası o civarı da başka değil . Ama telefonun asal nitelikleri ciddi anlamda de önplana çıkıyor , imajı mükemmel , kuvvetli performansı var ve hem bir müzikte hem bir de aramalardaki ses kalitesi harika .

 5. uçhan diyor ki:

  HTC şu kasa ve tasarımı aynı ritimde devam ettirerek ücretine yönelik iyi modeller inşa etmeye çalışsın çok çok pek satacaktır eminim .

 6. oflazer diyor ki:

  selam dostlar . . uygulama marketlerinde fiyatlı oyunları bedava indirebileceğimiz bir yazılım biliyorsanız destekçi olurmusunuz lütfen . blackmarp alpha yı yukledim ama sistemi onaylamıyor .

 7. malkoçoğlu diyor ki:

  HTC One , HTC’nin şu ana civarı ürettiği en güzel telefon . Tasarımı , HTC Sense’e ilave eden yenilikleri ve sunduğu gücüyle HTC One , şu zaman piyasada yer alan en güzel Android telefonlardan biri . Getirdiği yenilik ve detaya verdiği uyarı ile HTC One daha kutudan yepyeni çıktığı benzeri sizlere pekçok birşey sunuyor .

 8. felah diyor ki:

  Malzeme ve kasa kalitesi olarak en dekoratif ve sağlam android telefon budur . Bunun yakınında cidden süper bir sesi var . Nitelikleri esasen çok iyi . bir yıldır kullanıyorum . Değiştirmeyi düşünmüyorum bir ben bir . 5 sene daha . Her şeyi ile tatmin edici güzel bir model Htc One . One X almayıp bunu bekledim . Değdiğini tahmin ediyorum .

 9. fehime diyor ki:

  HTC One , HTC’nin şu ana civarı ürettiği en güzel telefon . Tasarımı , HTC Sense’e ilave eden yenilikleri ve sunduğu gücüyle HTC One , şu zaman piyasada yer alan en güzel Android telefonlardan biri . Getirdiği yenilik ve detaya verdiği uyarı ile HTC One daha kutudan yepyeni çıktığı benzeri sizlere pekçok birşey sunuyor .

 10. mahir diyor ki:

  Tüm uygulama ve oyunları indirdiğim amaçlı tüketimi daha zevkli duruma geldi .

 11. oğultekin diyor ki:

  Aramalarda sık kapanma problemi olmaya başladı . Karşın tarafın sesini alamama benzeri sıkıntılar olmaya başladı . 2 aydır böyle kullanıyorum çok canımı sıktı sorun .

 12. ogeday diyor ki:

  Çektiği video klipler da çok kalifiye .

 13. faika diyor ki:

  oldukça dekoratif kasa kalitesi fazlasıyla yüksek sağlam bir telefon birden çok defa düşürmeme nazaran sorun yaşamadım ama halıya düşürmüştüm belki ondanda bişi olmamıştır katı tabana düşürmeyi birçok istemiyorum başka bir deyişle :p batarya geçerliliği fena değil ama kemerası benim düşünceme yönelik eksik arkadaşın nexus 4’u daha iyi fotoğraf çekiyor :/ bunun dışarısında hoparlörlerinden ses kalitesinden ve çabuk performansından çok hoşnudum bir şikayetim kamerası .

 14. fazlullah diyor ki:

  kamerasını ve batarya ömrünü hiç beğenmemekle beraber bu telefondan o civarı hoşnudum ki bu 2 dezavantajdan ötürü nokta kırmak resmen zoruma geliyor . Benim Düşünceme Yönelik 2013 seneyin tartışmasız en süper en güzel telefonuydu . Kasa kalitesi ekran kalitesi mükemmel , ciddi anlamda çabuk bir performansa sahip ve menüleri çok itinalı touchwiz benzeri karmaşık orda burda değil . ses kalitesi alanındada ciddi anlamda kuvvetli hoparlörleri esasen kuvvetli herkesin hoşnut kalacağı tipte bir telefon kamerası dışarısında .

 15. fahri diyor ki:

  Aynı bu kasayı bir sene daha sonra nitelikleri değiştirerek çıkarsınlar tekrardan alırım . Ciddi Anlamda ekran ses kasa olarak mükemmel .

Bir Cevap Yazın