MERT TEKNOLOJİ

Dokunmatik ekran tamirinde uzmandır.

Orijinal Yedek Parça

Teknik Servisimizde sadece orijinal yedek parça bulunmaktadır.

HTC Şarj Aletleri

HTC şarj aletleri orijinal olmalıdır.Bizden temin edebilirsiniz.

HTC Yazılım Yükleme

Türkçe yazılım yükleme,sim kilit açma,güvenlik kilidi kırma gibi işlemler uzmanlarımızca yapılmaktadır.

HTC Batarya Orijinal olmalıdır

HTC PİL STOKLARIMIZDADIR.

 

Dokunmatik Ekran Değişimi

Servisimizde dokunmatik camlar,görüntü ekranından ayrılarak değiştirilmektedir.Böylece sadece dokunmatik ekranınız arızalı veya kırıldıysa sağlam ekranınız tekrar kullanılarak maliyetler düşürülmektedir.
280-400 tl arasındaki komple değişimler 80-150 tl gibi maliyetlerle sonuçlandırılmaktadır. Orijinal ekran ile dokunmatik ekran arasına sürülen jel servisimizde uygulanmakta,böylece hava boşluğu veya herhangi bir yükseklik farkı oluşmamaktadır.
Türkiye de ekran değişimi genelde komple yapılmakta ve büyük maliyetler çıkarılmaktadır.
Bu sorunun çözümü HTC Servis Merkezimizde UV ışın kullanılarak ve tecrübeyle hizmetinize sunulmaktadır.
Ankara,İzmir İstanbul gibi büyük şehirlerdeki bayilerimiz gibi Anadolu nun diğer şehirlerdinden gelen telefonların ekranları orijinal yedek parça kullanılarak değiştirilmektedir.HTC firması kasalarını vidasız olarak üretmeye başladı.Bu işlemler profesyonel ekiplerle yapılması zorunluluğu doğdu.Eskiden sadece değişimi bilen servisler durumu düzeltirken şimdi daha profesyonel olan ve gerekli yedek parçalara sahip teknik servisler tarafından yapılmalı.
HTC Servis olarak az sayıda müşteriye kaliteli hizmet vermekteyiz.İşleri savsaklamak veya cihazları başka servislere göndermek gibi hoş olmayan işlemler bizde asla yapılmaz.
Orijinal HTC Ekran stoklarımız fiyatlandırılırken fiyat düşüşleri müşterilere yansıtılmaktadır.Bizlerden fiyat almadan asla dokunmatik ekran değişimi yaptırmayınız.
Htc dokunmatik ekran değişimi vidasız kasalar söz konusu ise asla aceleye getirilmemelidir.
Çünkü yapışma süresi ne kadar kısa olursa telefonun içine toz girmesi ve deformasyon o kadar çok olur.
Servisimiz her türlü kalite kontrolü yaptıktan sora cihazı teslim eder.
İşlemler başlamadan ücret ödemezsiniz.HTC cep telefonu teknik servisi uzun yıllar önce başladığımız ve sürdürdüğümüz bir konudur.İşletmeler ile teknik servis sözleşmesi imzalamaktayız.Derneklere ve kurumlara vevrilen toptan HTC cep telefonlarını sözleşme ile garanti altına alabilir,maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
Servis çalışanlarımız mühendis ve teknisyendir.Emsal denilen gördüğünü yapan eğitimsiz elemanlar değildir.
HTC Cep telefonlarında oluşabilecek hasarları önceden tahmin ederek ilerisi için gereken önlemleri müşterilerimizle paylaşmaktayız.HTC cep telefonunuzu ilk gün nasıl kullanıyorsanız servisimizden çıktığında yine aynı şekilde kullanacaksınız.
HTC İstanbul Servis olarak yapılan tüm işlemler garantilidir.Dünyanın belkide en çok satılan cep telefonları olan HTC dokunmatik telefonlar hassas cep telefonlarıdır.Bizim için en önemli konu müşteri memnuniyetidir.
Pahalı ve hassas telefonlarınızın başına gelen her türlü sorunu bize danışarak çözebilirsiniz.
HTC dokunmatik telefonlar yazılımsal bazı sorunlar yüzünden dokunmatik arızası verebilmektedir.Uyumsuz versiyonlar,yan sanayi ekranlar gibi.

PDF24    Send article as PDF   

20 Responses to Dokunmatik Ekran Değişimi

 1. oğuztüzün diyor ki:

  cihaz genel anlamda performanslı, 1 gb ram olması hissedilmiyor gayet akıcı ve stabil.. pili 2 güne dayanıyor.. sesi one serisine göre az daha kısık olabilir emin olamadım ama emin olduğum bir şey var ki o da sense yazılımı hissedilir derece de kırpılmış. müzik uygulaması dahil bir çok uygulama arama ekranı vs sense arayüzünün değil google arayüzünün programları.. kısaca sense 5 arayüz daha çok giydirme yapılmış kitkat modunda.. bunlar dışında çift vs bu fiyata muhteşem

 2. fazlullah diyor ki:

  harika tasarim harika performans

 3. mana diyor ki:

  Bu fiyatta alınacak en iyi cihaz.M9+ da olduğu gibi bu cihazda da MediaTek işletim sistemi kullanılmış ve biz kullanicilara müthiş bir işletim sistemi sunulmuş.Kamera olarak piyasadaki bir çok telefonu tokatliyor ve 5,5 İnc müthiş ekrani ile biz kullanicilari daha da özel kılıyor.Sonuç olarak Ben işletim sistemi ve 5,5 inç müthiş ekran boyutundan Çok memnunum ??

 4. şahat diyor ki:

  Süper bir telefon

 5. makrun diyor ki:

  Telefon mükemmel ekran kalitesi oldukça iyi hız bakımından da çok iyi bi telefon şarkı oldukça iyi gidiyor

 6. mahru diyor ki:

  HTC Desire 820G+ (Dual Sim)

 7. uçmak diyor ki:

  Telefon çok iyi işlemci 8 çekirdek bu fiayata bu kadar fazlasını beklemiyordum herkese tavsiye edebilirim

 8. hadra diyor ki:

  cıhazı gordugumde aklıma gelen sonunda ki g dikkat ederseniz orjinal 820 ile arasındaki fakı araştırmaya başladığımda arasındaki fark sadece 820 de 2 g ram var ken 820g de 1 gb ram bulunmaktadır ama ne oyunlarda nede baska bır sekılde kasma soz konusu olmayıp gercekden bu fıyata alabılecegınız guzel bır urundur tesekkur ederım aldıkdan ıkı gun sonra elıme ulastırdıgı ıcın hepsıburada.com a tereddutsuz alabılecegınız bır urun tavsıye ederım ..

Bir Cevap Yazın