Google+Google+

HTC SERVİSİ-Cep Telefonu Tamir-0542 5856892

HTC Servis bütün HTC cep telefonlarının servis tamir bakım onarımı ve yazılımsal problemlerinin giderilmesi ile ilgili gerekli tecrübe ve donanıma sahiptir.HTC Türkiye Servisi Cep telefonlarınızı pdalarınızı ve mobil cihazlarınızı kısa sürede tamir edip size gönderir.HTC İSTANBUL SERVİSİ miz toplama merkezidir.Bayilerimiz ve uzak ilde müşterilerimiz kargo ile HTC cihazlarını bize gönderir.Arızalarını belirttikleri cihazların ön incelemesi sonucu fiyat ve zaman konusunda kendilerine bilgi verilir.Müşterilerimiz kabul ederse cihaza müdahale edilir.Tamiri mümkün olmayan cihazlardan ücret alınmaz.Htc yedek parça, ve HTC Aksesuar konusunda lütfen bize danışmadan işlem yaptırmayınız.

TEL:0542 585 68 92Türker TÜRKER
GENEL MÜDÜR
Yüksek Elektronik Mühendisi
MERT TEKNOLOJI EGITIM YAYINCILIK PAZ. TIC. LTD.STI.
ADRES1:Necatibey C. No:120 Tophane-BEYOGLU/IST
ADRES2:Fatih Cad. no:91 Yenibosna/İST

TEL:0542 585 68 92

HTC Servis

e-posta:mertstore@hotmail.com
www.mertstore.com 
www.ceptelefonutamirkursu.com


A noktası: Koçtaş                     B noktası:IETT-METROBUS-UST GEÇİT

HTC SERVİSİ C NOKTASINDA .

-> HTC Servisi HTC Tamiri haritayı büyütmek için tıklayınız

Bu ilginizi çekebilir:

 • mert teknolojı yenibosna (12)
 • mert bilgisayar yenibosna (4)
 • htc anakart tamiri (3)

Htc Servis

11 Responses to HTC SERVİSİ-Cep Telefonu Tamir-0542 5856892

 1. wildfre says:

  Merhaba;
  Ekran kırıldı.Garanti kapsamında olmadığından uygun fiyatla yapabilecek bir servis arıyorum.

 2. htct6364 says:

  HTC Wildfire modeli olduğunu tahmin ediyorum(nick name :-))iletişim bilgilerimizden herhangi birinden bilgi alabilirsiniz.

 3. hero says:

  benim telefonumun üzerinden otomobil geçti, şaka değil. :)ekranı hafif içine çöktü ve çatladı. şu an görüntü yok. içindeki verilerimin kaybolmasından korkuyorum. ve uygun bir servis arıyorum…

  • htct6364 says:

   Cihazınızı bize ulaştırınız.Gereken inceleme yapıldıktan sonra veri güvenliği ve diğer konularda gereken bilgiler tarafınıza ulaştırılacaktır.

 4. Rahman says:

  Benim htc desire-in anakartı yandı. Telefon hiç bir türlü açılamıyor veya şarja takılı haldeyken bile hiç bir ışık yanmıyor. Anakartımın yandığına dair bilgiye forumlardan edindiğim bilgiler çerçevesinde vardım. Anakart değişimini yapabiliyormusunuz? Anakart sizde bulunyormu?

  • htct6364 says:

   Anakartın yanması “çok yüksek voltaj veya sıvı temas sonrası kullanmaya devam etme dışında ” mümkün değil.Bu tür tabirler yanlıştır.Cihazınız yazılımsal ve donanımsal olarak incelemenmek üzere servisimize getiriniz.

 5. Murat says:

  htc’mi çinden aldım. ama bir sorun çıktı. sorunu tam olarak bilmiyorum. garanti kapsamında siz servisn bakımını yapıyor musunuz?ya da illaki satın aldığımız yere mi götüreceğiz?

  forumlardan anladığım kadarıyla anakartı yanmış, … peki anakartı yandıysa , garanti kapsamında yapmıyorsanız, yaklaşık olarak kaç’a patlar?

  • htct6364 says:

   Cihazınızın TR garantisi yok.Aldığınız ülkede yaptırabilirsiniz.Yada garanti kapsamı dışında ilgilenebiliriz.

 6. My H says:

  i htc one da neden istediğim fotoğrafı kırpmadan duvar kağıdı yapamıyorum ?? yada nasıl yapabilrim ?

 7. metucar says:

  Benim telefonun HTC’nin klavyeli modelinden. Yurtdışından arama engeli ayarlanmış, ben ayarladım, şifre istiyor ama öyle bir şifre yok ne yapabilirim?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

You may use these HTML tags and attributes:<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.